Jak správně vybrat firmu na výškové práce

Velikost textu: A A A

Jak správně vybrat firmu na výškové práce

Ilustrační foto

Katalog stavby a zahrady přidat/editovat firmu

Stavební materiály Nářadí Zahrada Návody a recepty Katalog firem

 Práce ve výškách není nic, co by zvládnul každý kutil. Jedná se o poměrně rizikový druh činnosti, u kterého je důležité adekvátní vybavení, zkušenosti a schopnosti. Ani jedno z toho většina průměrných českých kutilů nemá. Proto není žádným překvapením, že firmy zaměřující se na tyto práce rostou a mají čím dál větší počet zakázek. Jak si tu správnou vybrat?

Nepodlehněte nedostatku nabídek

Tím prvním předpokladem k tomu, abyste sehnali firmu, jejíž nabídka zní vykonáváme výškové práce, je trpělivost. Řemeslnické a stavební práce jsou v dnešní době velmi žádanou službou, což se projevuje na převisu poptávky nad nabídkou. Přispívá k tomu i skutečnost, že velká část studentů preferuje různé humanitní a kancelářské obory, před prací rukama. Přesto byste neměli slevit ze svých požadavků a představ.

Partnerský horoskop od astrologa vám poradí ve vztahu

ZOBRAZIT

Včasná poptávka

Na předchozí odstavec zcela logicky navazuje podmínka včasného výběru firmy na výškové práce. Nespoléhejte na to, že někoho seženete za týden či měsíc. Většina firem má zakázky naplánované na několik měsíců dopředu. O něco lepší situace je v zimě, ale ani to není pravidlem.

Reference

Zjistěte si reference na dodavatele prací. Nespoléhejte pouze na to, co je uvedené na webové prezentaci. To může být pravda, ale také nemusí. Zkuste získat kontakt na zákazníky, kteří vám sdělí vaše zkušenosti.

Pojištění

Firma zabývající se výškovými pracemi by měla mít pojištění jak proti škodě na majetku, tak na újmě na zdraví a životě. Nejenom pro vlastní pracovníky, ale i ostatní lidi. Chtějte tuto skutečnost zakomponovat do smlouvy o dílo.

Nabídka materiálu

Správné natírání střech a další výškové práce by měly být založeny na kvalitním materiálu. Proto se ujistěte, že vám dodavatel nabídne správné barvy a další produkty, které budou k opravě použity. A nebojte se to zkontrolovat v samotném průběhu prací.

 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady, návody, postupy a informace zveřejněné na stránkách KUTILweb.cz nenahrazují odborné postupy, zákony a informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli vždy nejprve konzultovat s odborníkem z daného oboru a vše si důkladně ověřit. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti. Za to se předem omlouváme.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: bydlení, pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Interiéry
Vhodné dveře do bytu 1/2

 ERKADO Interiérové dveře Plné Hladké Jednoduché dveře, které se rozhodně hodí do každého interiéru. Jelikož jsou plné,…

Interiéry
Vhodné dveře do bytu 2/2

 Interiérové dveře VERTE BASIC LIFT Pokud tyto dveře něčím zaujmou na první pohled, je to rozhodně jejich design a vzhled.…

Ostatní
Tipy na moderní zabezpečení bytu 1/2

 Logitech Circle 2 Wired Moderní kamera, která je primárně určena pro použití v interiérech. Pokud tedy hledáte…

Ostatní
Tipy na moderní zabezpečení bytu 2/2

EVOLVEO Sonix - Bezdrátové zabezpečení Praktické zařízení pro toho, kdo nehledá jenom dílčí ochranu, ale chce svůj byt ochránit…

Stavba
Tipy na moderní bungalov 1/2

 Bungalov s letní terasou a kuchyní I když to může vypadat, že lidé se snaží žít své životy uvnitř, a nikoliv venku,…

Stavba
Tipy na moderní bungalov 2/2

 Nízkoenergetické bungalovy Mnoho lidí chce, aby byly budoucí náklady na bydlení co možná nejnižší a aby bylo také zaručeno…

Stavba
Stavíte dům? Tohle by v něm nemělo chybět

 Výstavba nebo rekonstrukce domu je zásadní věc, která stojí mnoho peněz. Proto by se mělo jednat o velmi promyšlené…

Stavba
Stavba na venkově

 Stavba na venkově má často svoje specifika a úskalí. To vám potvrdí každý zkušený stavbař i stavebník, který toto martýrium…

Ostatní
Co si pořídit k novému domu nebo chalupě

 Jestliže jste se stali novými majiteli domu, chalupy nebo i větší chaty, určitě se vám můžou hodit naše nápady. Ty…

 
Vítejte Byty Vše Rekreační stavby Zahradní stavby Nářadí Vychytávky Zahrada
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY