Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu Exteriérweb.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje.

Obecné informace a podmínky

Exteriérweb.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody a jiné postupy zveřejněné na stránkách Exterierweb.cz nenahrazují oficiální návody, odborné poradenství a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy by měl konzultovat s odborníky z předmětného oboru.

Exterierweb.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na Exterierweb.cz

Ochrana osobních údajů

Exterierweb.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu Exteriérweb.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že Exteriéerweb.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

Exteriérweb.cz - tento pojem zahrnuje celý server Exteriérweb.cz, jeho provozovatele společnost Astrologický institut s.r.o. a další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou Exteriérweb.cz.

 

 
Vítejte Byty Domy Rekreační stavby Zahradní stavby Nářadí Vychytávky Zahrada Peníze a reality
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY